Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Kuluçka Makinesi

Kuluçkaya Dair Herşey

        Değerli ziyaretcilerimiz kuluçka sektöründe 2008 yılından bu yana üretim ve satış yapıyoruz. Tabiki gelişen teknoloji ile birlikte günden güne kuluçka makineleride güncelleniyor. Bizlerde bir taraftan kuluçka makinesi üretimi ve pazarlaması yaparken diğer taraftan ne gibi yenilikler yapabiliriz noktasında ar-ge çalışmaları yapıyor ve güncellemeleri üretim aşamasında uyguluyoruz.
        Günden güne büyüyen Ayyıldız Kuluçka firmamız 2015 yıllarında dış pazara yelken açarken bu gün bireyselde 25nin üstünde kurumsalda 12 ülkeye ihracat yapmakta.
        Satışını yaptığımız tüm kuluçka modellerinde verim oranı   üretim esnasında yaptığımız testler, müşteriden gelen paylaşımların neticesinde oranlandığında %90 ve üzeri olduğu gözlenmekte. Tabiki burda kuluçka makinesinin kalitesi kadar makineye koyulan yumurta ve kullanıcı en az kuluçka makinesi kadar önem taşıyor. Uzun süre beklemiş bayat yumurtalar, aşırı soğuk yada sıcağa maruz kalmış yumurtalar, hayvanlara yeterince sağlanmayan vitamin ve minareller ve makineyi kullanım esnasında kullanıcı tarafından yapılan yanlış uygulamalar verim oranını düşürebiliyor. Bu noktada Kuluçka makinesi ile birlikte gönderilen kılavuzu okumak eğitim videosunu izlemek büyük önem traşıyor. Müşteri kılavuzdaki kural ve uygulamaları yerine getirirse bu verim oranını yakalamak hiçte zor değil.
       Sizlere kuluçkaya dair bilgi ve paylaşımları burdan zaman zaman yapacağız. Ayyıldız kuluçka olarak Sökterdeki yılların verdiği deneyim ve tecrübelerimizi kuluçka makineri kullacılarını bilgilendirmek adına bilgiler sunacağız. Bizleri takip ederseniz  profosyenel bir kuluçkacı olacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Sizleri düşünüyor sizleri önemsi
yor sizlere layık olanı üretiyor ve pazarlıyor ve satış sonrası gerekli eğitimi sağlıyoruz. Kalın  sağlıcakla.... 

       
 
 
Yükleniyor...