Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Kaz Kuluçka Makinesi 72 Kaz Yumurta Kapasiteli


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kuluçka Makinesi 72 Kaz Yumurtası Kapasiteli Full Otomatik
Kombine kuluçka makinesi modelleri genel olarak kaz, tavuk, ördek, hindi, bıldırcın, keklik ve sülün üretiminde kullanılmaktadır. Hem gelişim hem de çıkım makinesi olarak kullanılan kombine kuluçka makineleri sayesinde tek bir makine ile kuluçkanın tamamlanması sağlanmaktadır.
AY-72 kombine kuluçka makinesi modeli 72 kaz yumurtası kapasitesi bulunan bir modeldir. AY-72 modelinde bulunan yumurtaları otomatik çevirmeye yarayan  kaz gelişim viyolleri, farklı kanatlı yumurtaları için kullanılabilmektedir. Bu sayede farklı kanatlı yumurtaları için farklı viyoller alınması gerek yoktur.

AY-72 kaz kuluçka makinesinin farklı boyutlardaki yumurtalar açısından kapasitesi şu şekildedir:

Kaz72
Ördek/Hindi84
Tavuk108
Bıldırcın384
Keklik Sülün192

AY-72 kaz kuluçka makinesinin kabin ölçüleri ve enerji tüketmi ise şu şekildedir:
Genişlik60 cm
Derinlik 70 cm
Yükseklik60 cm
Ağırlık19 kg
Enerji Tüketimi230VAC/50HZ Tipik 50w Max 200w


AY-72 kaz kuluçka makinesinin sahip olduğu özellikler şu şekildedir:

Kontrol paneli

AY-72 kaz kuluçka makinesinde full kuluçka kontrol paneli bulunmaktadır. Kontrol paneli sayesinde kuluçka dönemi boyunca ısı nem çevirme ve alarm gibi faktörler kolayca kontrol edilebilmektedir.

Nem ve ısı kontrolü
Kuluçka makinesi kabini içinde bulunan nem ve ısı gibi fiziki koşulların değerlerinin sürekli olarak ölçülmesi ve kontrol edilmesi gerekir. Günümüzde elektronik sensörler tarafından gerçekleştirilen bu işlemin doğru bir şekilde gerçekleştiğinden emin olunması önemlidir. AY-72 modelinde dijital SSR PID sıcaklık ve nem kontrolü mevcuttur. Full otomatik 0.1 hassasiyetle çalışan dijital SSR PID sıcaklık ve nem kontrolü ile kuluçka dönemi boyunca ısı ve nem kontrolünü en hassas şekilde sağlamak mümkündür.

Gövde yapısı
AY-72 kaz kuluçka makinesinin gövde yapısı, eloksallı alüminyum profil ve sandviç panelden oluştuğu için kabinde bakteri oluşumunun önüne geçilmektedir. Bunun yanı sıra alüminyum paslanmaya karşı dayanıklı olduğu için makinenin kabini uzun süre sağlam bir şekilde kalabilmektedir. Sandviç panel gövde yapısı aynı zamanda enerji tasarrufu ve yüksek ısı izolasyonu sağlamaktadır. Ön ve arkada olmak üzere çift kapılıdır. Arka kapak sayesinde kuluçka makinesinin kolayca temizlenmesi sağlanmıştır. Tekerleri sayesinde taşıması kolaydır.

Çevirme mekanizması ve Çıkım sepetleri
AY-72 kaz kuluçka makinesi, yumurtaların otomatik olarak çevrilmesini sağlayan viyol çevirme motoruna sahiptir. Tavuk, ördek, hindi, bıldırcın, keklik ve sülün yumurtalarının hepsiyle uyumlu olan otomatik yumurta çevirme viyolleri ile yumurtalar otomatik çevrilirken çıkım sepetleri sayesinde son 3 gün çıkım kuluçka makinesi olarak kullanılmaktadır. AY-72 kaz kuluçka makinesi 2 adet otomatik 36 kaz yumurtalık  çevirme viyölü ve 2 adet çıkım sepeti ile size gelmektedir. 

Nem üretimi
AY-72 kaz kuluçka makinesinde bulunan nem makinesi ile otomatik nemlendirme yapılmaktadır. Nemlendirme, Sinbo nem cihazı ile otomatik olarak gerçekleşmektedir. Bu sayede yumurtaların kuluçka dönemi boyunca ihtiyaç duydukları neme sahip olmaları ve kuluçkanın başarılı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Gözetleme camı ve led aydınlatma
AY-72 kaz kuluçka makinesinin sahip olduğu gözetleme camları kuluçka dönemi boyunca yumurtaların kontrol edilebilmesini sağlar. Ön kısımda bulunan çift katmanlı gözetleme camları 0,5 cm pleksiden oluşmaktadır. Led ampul ile sağlanan aydınlatma ise kabinin içini görmeyi kolaylaştırmaktadır.

Güvenlik ve alarm
AY-72 kaz kuluçka makinesi anormal durumlarda akımı kesen bir sigorta sistemine sahiptir. Bu sistem ile yumurtaların zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Ayrıca nem ve sıcaklığın düşük ya da yüksek olması gibi durumlarda ve sensör arızası halinde alarm vererek yumurtaların güvenliği sağlanmaktadır.

Kalite ve garanti
AY-72 kaz kuluçka makinesi Yerli üretim  TSE HYB  belgeli olup kalitesi tescillenmiştir. Garanti süresi 2 yıldır.


 

Yükleniyor...