Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Kargo, İade ve Garanti

Teslimat

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünler kargo ile tarafınıza anlaşmalı kargolarımızla tarafınıza gönderilmektedir. Türkiyenin her köşesine sevkiyatımız vardır.

İadeİnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması
durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür 


İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.  İade etmek istediğiniz ürünler
"Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi 
kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır.

Kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim yöntemi ile sipariş vermiş olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz, ürünü kargoya teslim ettikten sonra 0546 954 75 77 numaralı ayyildizkulucka.com Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak para iadenizin yapılacağı  IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir. Mutlaka sipariş ve IBAN sahibi aynı olmalıdır.  İlgili iade tutarları iade girişlerini takip eden  Perşembe günleri EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir.
 
Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde 6,95 TL tutarında "Kapıda ödeme hizmet bedeli"alınmaktadır. Bu hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.
ayyildizkulucka.com'dan satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması veya ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, ürünü mağzamızı ziyaret ederek de iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

Değişim


Değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla depomuza gönderebilirsiniz. Bize iade formumuzdan  değişim/iade nedenini yazarak gönderebilirsiniz. Değişimi istenilen modelin  değişimi gönderdiğiniz makinenin ikinci el fiyatı belirlenerek size bildirilir ve kalan kısmı ödeme yaptığınızda yapılmaktadır.
Yükleniyor...