Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Ayyıldız Kuluçka Makinesi AY42-C


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yerli marka Yerli Model Büyük bir kısmı Yerli üretilen modellerimizdendir.

Ay42-C modelimizin diğer A ve B modellerimizden tek farkı üstünün komple 0.5mm plexsi cam olmasıdır. Diğer özellikleri aynıdır.
Türkiyenin Her Tarafına Kargo Bedeli Yaklaşık 20,00 tl dir 

 

Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi. Türkçe panel, Türkçe kullanım kılavuzu ve alarm sistemi ile kullanımı oldukça kolay ve basittir.

·Otomatik Yumurta çevirme  sistemi

42  adet Tavuk, hindi, ördek, keklik ve sülün yumurtası kapasitelidir. Dilerseniz kaz ve bıldırcın viyöl aparatlarını ayrıca alarak 25 kaz 120 bıldırcın yumurtası koyabilirsiniz.  Kuluçka   Makinemiz yumurtaları otomatik çevirme yapar. Bu sistem sayesinde  elle çevirmeye son veriyoruz. Kuluçka viyölleri ile yumurtalar  2 saatte bir otomatik yumurta  çevirme sistemi ile dönmektedir.

·Makinenin  Gövdesi

Gövde yapısı Dışı ser plastik iç taraflı yalıtım amaclı kuluçka için özel üretilmiş 3.5cm sert  köpükten oluşmaktadır. Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi bu Sayede sıcak yada soğuktan etkilenmez, Soğuk kış aylarında dahi rahatlıkla civciv üretimi yapabilirsiniz.  Makinenin gövdesi oldukca hoş bir yapıya sahiptir rahatsızlık vermez. Kolayca taşınabilir.

·Akü ile çalışabilen kuluçka Makinesi

Elektrik kesildi diye korkmayın; Makinemiz  motosiklet aküsü ile 10 saat, araç aküsü ile 30 saat, bilgisayarcılar da satılan ve elektrik kesintisinde otomatik devreye giren güç kaynağı ile 5 saat çalışmaktadır. Akü bağlantı Kablosu makine ile birlikte size gelecektir. Elektrikler kesildiğinde veya acil durumlarda makineyi akü ile kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde makinenizi aküye bağlayarak içinde yumurta olsa dahi şehirler arası taşıyabilirsiniz.  Elektrik kesintisinde Akü ile çalışabilen kuluçka makinesi olması  sayesinde kuluçka işleminiz ve yumurtalarınız hasar görmeden devam edebilirsiniz. 

·Elektrik tüketimi.

Enerji sarfiyatı en düşük seviyededirAyyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi Adaptörü sayesinde 12 volt ile çalışır 40 wat enerji tüketimi ile Dünyanın en az elektrik enerjisi tüketen Kuluçka Makinesidir. Piyasadan daha ucuz fiyatlara belki kuluçka makinesi alabilirsiniz ancak elektrik tüketimi mini bir makine olduğu halde çok yüksek olabilir. Makinede en önemli hususlardan biridir Elektrik tüketimi buna dikkat etmek gerekir aksi halde çok fazla elektrik faturası ödersiniz.. 

·Otomatik kontrol,
Kuluçka makinemiz Dijital sıcaklık kontrolü yapar, Dijital nem ölçer ve  gösterir. Isı ölçümü 0,1 derece hassas olarak ölçer ve  Otomatik kontrol yapar. Nemlendirme oldukça kolaydır, kanallı nemlendirme tavası ile nem istenilen oranda kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi'nde  dört adet gözlem camı vardır. Gelişim ve çıkım döneminde yumurta ve civcivleri kapağını açmadan gözlemleyebilirsiniz. Yapılan testlerde minimum 90% oranında performans elde edilmiştir, müşterilerimizden gelen paylaşım ve yorumlarda yüksek çıkım oranımızı doğrulamaktadır. Ayyıldız 42 lik Kuluçka Makinesi  hem gelişim hem çıkım yapılabilen modellerimizdendir.

Üstü komple cam olan modelimiz olan Ayyıldız 42 Yumurta kapasiteli ay42-C modeli kuluçka Makinemizi buradan inceleyebilirsiniz.

Kuluçka makineleri hakkında detaylı bilgi için kuluçka makinesi makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

Test süreci boyunca minimum 90% oranında performans elde edilmiştir.

 

Ayyıldız kuluçka makinelerinde hem gelişim hem çıkım yapılabilmektedir. Ayyıldız kuluçka makineleri yüksek çıkım ve parça garantilidir. 

 

 
Yükleniyor...