Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Kaz Kuluçka Makinesi 216 Yumurta Kapasiteli


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 AY-216  Modeli Ayyıldız Marka Yerli Üretim kuluçka Makinesi 216 kaz yumurtası kapasitelidir. 

Model Full+Full Otomatik en son sistem Kuluçka Makinasıdır.

216 Kaz  Yumurtası Kapasiteli Hem gelişim Hem Çıkım Yapılabilen Full Otomatik Kuluçka Makinesidir.

Üretim                    : Yerli Marka Yerli Model Yerli Üretim

Kapasite                : 216 Adet Kaz Yumurtası 300 adet Tavuk, 250 hindi ördek, 350keklik sülün ve 420 bıldırcın  yumurtası kapasitelidir. Makine ile birlikte hem gelişim viyölü hemde çıkım sepetleri birlikte ücretsiz verilmektedir.

AY-216  full otomatik Kaz kuluçka modelimiz yumurtaları otomatik çevirme yapar. 

Çıkım günü geldiğinde çıkım sepetine yumurtalarınızı alarak rahatlıkla çıkım yapabilirsiniz.

Ebat                       :124 X 76 X 62 CM    40 kg 

Makine Gövdesi    : Aleminyum kasa, sandavic panel ve ön tarafı 0.5 cm kalınlığında pleksi  gözlem camlarından  oluşmaktadır. 

 

Enerji Tüketimi    :  Enerji tüketimi  220 volt ile çalışır 375 wat. Makinede Herhangibir tehlike esnasında elektriği kesen sigorta sistemi vardır. Elektrikler kesiltisinde jeneratör ile yada inverter olmak koşulu ile aküyle  ile çalıştırabilirsiniz.

Isı ve Nem kontrol : Otomatik PID Dijital sıcaklık kontrolü yapar, Dijital nem ölçer ve Nem kontrolü yapar. Nemlendirme sinbo Nem cihazı ile sağlanmaktadır.

Aydınlatma               : Kuluçka Makinası içinde power  ampul bulunmaktadır.

Garanti              : 2yıl garantilidir.

Makinenin tekerlek yapısı her yöne hareket edebilen sistemlidir. Taşımasını kolaylıkla yapabilirsiniz

Elektrik girişi power kablo ile yapılmaktadır. Taşıma esnasında kuluçka makinesinin kablosunu söküp taşıyabilirsiniz. Bu sayede kablo kalabalığına son veriyoruz

Ön ve arka tarafında olmak üzere iki kapaklıdır. Arka kapaklı olması sayesinde kolayca temizlenebilir.  

Yükleniyor...