Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Balık Kuluçka Tavası


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Balık üretiminin en önemli kısımlarından olan bu parça  balık kulucka tavası, balık kuluçka tepsisi, balık kuluçka kaset'i olarak adlandırılmaktadır. Bu parça balık yumurtalarının yavru balıklara dönüşmesinde hayati önem taşır.

Profosörlerin üzerinde çalıştığı ve en iyi verimi yakaladığı bir özel bir tasarımdır. Balıkların doğal ortamdaki üremelerine benzetilmiş dere sistemi şeklinde akan bir gövde tasarlanmıştır. Bu tasarımı sayesinde sudaki su kabarcıkları süzer, yumurtaya ulaşmasını engeller yumurta ve balıkların telef olmasını engeller. Şebekeden gelen su tepsi içinde her bölgeye eşit miktarda ulaşarak taşarak bir alt katlara süzülerek iner.Tepsilerin içinde yumurtaların kaçmasını engelleyen ince elek sistemi ile donatılmıştır. Kuluçka dolaplarınıza yada yapacağınız raf sisteminize üst üste koyarak üretim kapasitenizi artırabilirsiniz.

Bir kaset 100.000 yumurta kapasitelidir. Plastik gövdenin mukaveti oldukca kuvvetlidir. İçindeki ızgarada paslanmaz alüminyum kullanılmıştır. Alüminyum ızgara sayesinde yumurtadan çıkan balıklar için yaşama alanı sağlanmıştır.


Ölçüsü: 46.5 x 60.5 x 7.5 cm


 

 

Yükleniyor...