Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Alabalık Kuluçka Dolabı 200.000 Yumurta Kapasiteli


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kapalı Gövde 200.000 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Dolabı

Filtre vasıtasıyla katı atıklardan ve kum taneciklerinden arındırılan su en üst katta bulunan yuvarlak tepsinin orta kısmına iner ve burda su hava kabarcıklarından arındırılır. Tepsi içinde her bölgeye eşit miktarda ulaşan su taşarak bir alt kata süzülerek iner ve en alt kattan tahliye olmaktadır. Tepsilerin içinde yumurtaların kaçmasını engelleyen ince elek sistemi ve yine yumurtadan çıkan yavru balık ve dölsüz bozuk yumurtaların ayrılmasına yarayan ızgara ile donatılmıştır. Izgara üzerinde bulunan yumurtadan çıkan balıklar elek kısmına iner. Kuluçka dönemi bittiğinde çıkmayan dölsüz bozuk yumurtalar ızgara üzerinde kaldığından rahatlıkla ayrılabilmektedir.

Kabin :Kuluçka dolaplarının gövdesi alüminyum kasa ve çevre dostu kurşunsuz pvc malzemeden oluşmaktadır. Kullanılan malzemelerin tümü paslanmaz özelliklidir.

Ayarlanabilir Ayaklar :Kuluçka dolaplarında suyun düzenli ve dağılmadan akması için terazide olması çok önemlidir. Bazen makinenin konulacağı zemin düzgün olmayabilir. Dolapta monteli olan ayaklar yükseklik ayarlanabilir olup bu sayede dolapların teraziye alınmasına yardımcı olmaktadır 

Filtre Sistemi :Balık Kuluçka dolabımız Suyun içerisinde bulunan katı maddeleri tutmak için kullanılan bir filtre ile donatılmıştır. Tank içinde bulunan bu filtre sayesinde dolap içinde yumurtaların bulunduğu kasetlere giden su süzülerek katı maddelerden ve kum taneciklerinden arındırılmaktadır. Filtrelenen ve süzülen daha temiz bir su sayesinde yumurtadan çıkan balık oranı daha da artmaktadır.
Hava Kompresörü ve Serum Askısı :Kuluçkadaki yumurta ve yumurtadan çıkan balıkların oksijen ihtiyacının tam olarak karşılanması yine en önemlisi kaynak suyu ile birlikte gelen gazların parçalanmasını sağlamaktadır. Düşük güç tüketimi sayesinde enerji tasarrufu, istikrarlı performansı ile yüksek verimlilik esas alınmıştır. Kuluçka esnasında karşılaşılabilen bazı hastalık ve bu hastalıklar için alınacak önlemlerde yine yumurtadan çıkan balıkların beslenmesinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır  
 
Yükleniyor...