Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Ayyıldız Kuluçka Viyölü 42 Yumurta Kapasiteli 1/240 Motorlu

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kuluçka makinesinde kullanılan bir parçadır. Yumurtaların otomatik çevrilmesi işine yarar. Bu sayede yumurtaları elle çevirmenize gerek kalmaz.

42 tavuk yumurtasi  kapasiteli,Motor dahildir. 
1/240 MOTOR SAYESİNDE ZAMANLAYICI TİMER YADA TERMOSTAT GİBİ ZAMAN KONTROLÜNE İHTİYAÇ DUYMAZ. 240 DAKİKADA ÇOK YAVAŞ BİR ŞEKİLDE DÖNEREK TURUNU TAMAMLAMAKTADIR.

El yapımı yada var olan makinlerinizin kapasitesini yükseltebilmek için kullanabilirsiniz. 

Ölçüleri 38.5 x38.5 x12 cm

Oval bir yapıya sahiptir. Tavuk, Ördek, Hindi, Keklik, Sülün, Bıldırcın yumurtası gibi yumurtaları 42 adet olmak koşulu ile rahatlıkla koyabilirsiniz düşme kırılma yapmaz.

İsterseniz Bıldırcın Yumurtası apartı takarak 120 bıldırcın, Kaz Yumurtası aparatını takarak 25 kaz yumurtası koyabilirsiniz. Bıldırcın ve Kaz yumurtası aparatları ayrıca satılmaktadır.

Yükleniyor...