Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Profosyonel Otomatik Kümes Kapısı - Akülü Model

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

MoonStar profosyonel tam otomatik kümes kapısı;

Bu otomatik kümes kapısı sayesinde rahatlıkla seyehat edip  tatile gidebilecek diğer işlerinizle ilgilenecek, kümes kapısını açıp kapatmayı unuttum derdinden kurtulacaksınız.
Milli sistemi sayesinde dikey ve yatay kullanıma uygundur.  


*Kümes kapımızın gövde yapısı tamamen paslanmaz alüminyum malzemeden oluşmakda.
*Sistem içinde bulunan aküsü sayesinde elektrikler kesilse dahi 10-15 gün kapı otomatik  açıp kapatmaya devam etmektedir. Yine elektrikler geldiğinde sizlerin hiçbir şey yapmasına gerek yok aküsünü şarj etmektedir. 
*Kapımızın  kontrol panelinde bulunan saate kümesin sabah hangi saatte açılıp, akşam kaçta kapanacağını girmeniz yeterli. Girmiş olduğunuz saatte haftanın her günü otomatik olarak açılıp kapanacaktır. Kullanımı oldukça kolaydır.Dilerseniz istediğiniz saat dilimini söylemeniz durumunda gerekli  ayarları yapıp göndermekteyiz. Yine kontrol paneli üzerinde bulunan manuel tuşuna sayesinde manuel olarak kümes kapısını aç kapa yapabilmektesiniz.
*Yine on-of düğmesi ile dilediğiniz zaman sistemi devre dışı bırakabilirsiniz.


*Otomatik Kümes Kapımız yerli üretim olup garantilidir.  Kapımız dikey ve yatay kullanıma uygundur. Ne tilki ne sansar MonnStar otomatik açıp kapar sloganı ile En son teknolji ile donatılmış.
Dış Kasa ölçüleri  Yükseklik:86 cm Genişlik:43 cm Kapak Ölçüsü: 35x35 cm Ağırlık :4kg

Yükleniyor...