Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! 2009 den Beri ÜRETİYORUZ!

Çevirme Motoru 220V 2.5r/min 14W


WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
  • Özellikler: Renk: siyah Voltaj: 220V AC Dönme Hızı: 2,5r / dak Dakikada 2,5 devir Frekans: 50Hz Güç: 14W Motor Ömrü: 8000 Saat
  • Ağırlıklı olarak kuluçka makineleri, enstrümantasyon, otomatik kontrol, plastik makine, sahne aydınlatması, reklam sergi ekipmanları, her türlü vana, tıbbi ekipman, bilimsel araştırma tesisleri, spor malzemeleri, otomatik perde kontrolü, otomatik voltaj regülatörü, sahne aydınlatması, elektrikli masa, elektrikli modellerde kullanılır. elektrikli posterler, elektrikli raflar,
  • otomatik döner tabla, bulaşık makineleri, bilimsel ve eğitici ekipmanlar, fiber optik Noel ışıkları, fiber optik çiçekler, sahne ışıkları, deniz lambaları, dönen ışıklar, sahne aydınlatması.
  • -Sabit durum çalışması, rotor hızı ve şebeke frekansı, senkron hız olarak bilinen n═ns p60f / p, ns arasında sabit bir ilişkiye sahiptir. Şebekenin frekansı sabitse, kararlı durum senkron motor hızı sabit sabittir ve yükün boyutundan bağımsızdır. -Yükün boyutu ne olursa olsun, adım kaybetmediği sürece hız değişmeyecektir.
Yükleniyor...