Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik! Birçok Üründe Aynı Gün Kargo! %20ye Varan Sezon İndirimi Başladı! Bu Ay 4 Yeni Model Raftaki Yerini Aldı! TSE ve Yerli Üretim Belgelerinide Pörtföyümüze Ekledik!

Ayyıldız Kuluçka Makinesi AY-25

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
  • Yerli marka Yerli Model Büyük bir kısmı Yerli üretilen modellerimizdendir  25 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi. Türkçe panel, Türkçe kullanım kılavuzu ve alarm sistemi ile kullanımı oldukça kolay ve basittir.

 Otomatik Yumurta çevirme sistemi;
Bu sistem sayesinde  elle çevirmeye son veriyoruz. Kuluçka viyölleri ile yumurtalar  2 saatte bir otomatik yumurta  çevirme sistemi ile dönmektedir.


Makinenin  Gövdesi;

Dışı sert pvc plastik iç kısmı yalıtım amaçlı kuluçka için özel üretilmiş 3.5cm sert  köpükten oluşmaktadır. 25 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi bu Sayede sıcak yada soğuktan etkilenmez, Soğuk kış aylarında dahi rahatlıkla civciv üretimi yapabilirsiniz.  Makinenin gövdesi oldukca hoş bir yapıya sahiptir rahatsızlık vermez. 

Elektrik kesintisinde akü ile çalışabilir;

Elektrik kesildi diye korkmayın; Makinemiz  motosiklet aküsü ile 10 saat,araç aküsü ile 30 saat, bilgisayarcılarda satılan ve elektrik kesintisinde otomatik devreye giren güç kaynağı ile 5 saat çalışmaktadır. Akü bağlantı Kablosu makine ile birlikte size gelecektir. Elektrikler kesildiğinde veya acil durumlarda makineyi akü ile kullanabilirsiniz. Elektrik kesintisinde akü ile çalışabilir özelliği  sayesinde kuluçka işleminiz ve yumurtalarınız hasar görmeden devam edebilirsiniz. 

Elektrik tüketimi;

Enerji sarfiyatı en düşük seviyededir25 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi Adaptörü sayesinde 12 volt ile çalışır 40 wat enerji tüketimi ile Dünyanın en az elektrik enerjisi tüketen makinedir.Makinede en önemli hususlardan biridir Elektrik tüketimi

Otomatik kontrol;
Kuluçka makinemiz Dijital sıcaklık kontrolü yapar, Dijital nem ölçer ve  gösterir.Isı ölçümü 0,1 derece hassas olarak Otomatik kontrol             yapar. Nemlendirme oldukça kolaydır, kanallı nemlendirme tavası ile nem istenilen oranda kolaylıkla sağlanmaktadır. 25 Yumurta                   Kapasiteli Kuluçka Makinesinde  İki adet gözlem camı vardır. Gelişim ve çıkım döneminde yumurta ve civcivleri kapağını açmadan               gözlemleyebilirsiniz. Yapılan testlerde minimum 90% oranında performans elde edilmiştir, müşterilerimizden gelen paylaşım ve                     yorumlarda yüksek çıkım oranımızı doğrulamaktadır. 25 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi  hem gelişim hem çıkım yapılabilen             modellerimizdendir.

Daha yüksek kapasiteli ürünümüzü incelemek için lütfen Kuluçka Makinesi AY42-A  tıklayınız.

Kuluçka makineleri hakkında detaylı bilgi için kuluçka makinesi makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

Test süreci boyunca minimum 90% oranında performans elde edilmiştir.

Ayyıldız kuluçka makinelerinde hem gelişim hem çıkım yapılabilmektedir. Ayyıldız kuluçka makineleri yüksek çıkım ve parça garantilidir. 

Yükleniyor...